Obróbka blachDysponujemy kompletnym parkiem maszynowym, umożliwiającym realizację pełnego procesu obróbki blach cienkich i grubych.

 

 

 

Spośród wielu wysoko zaawansowanych technicznie urządzeń warto wymienić lasery (Mitsubishi) o mocy 4 kW i powierzchni roboczej 3x1,5 m, wykorzystywane do produkcji podzespołów lekkich. Za pomocą tej maszyny mogą być obrabiane blachy stalowe, aluminiowe i nierdzewne do 25 mm grubości.

 

 


 

 

 

Do wykrawania stosujemy najnowocześniejsze prasy rewolwerowe Prima Power i Murata Wiedemann. Wykrawarka Prima Power model E6 z napędami serwo-mechanicznymi pozwala na obróbkę arkuszy blach do 1,5 x 3 m. Wykrawarka firmy Murata Wiedemann służy do produkcji seryjnej z automatycznym systemem załadunku i rozładunku.

 

 

Każdy wycinany detal jest szlifowany na szlifierce 3D firmy Costa, co gwarantuje uzyskanie najwyższych parametrów jakościowych załamania krawędzi.

 


 

 

 

 

 

Procesy prasowania krawędziowego (krępowania) są realizowane za pomocą pras krawędziowych EHT Triumph i FinnPower o maksymalnym nacisku 240 t i długości belki do 4 m.

 

 

 

 

 

 

Mamy również w swojej ofercie takie usługi jak: zgrzewanie punktowe, wciskanie nakrętek i kołków typu PEM, oraz szeroki wachlarz usług spawalniczych.

Do Państwa dyspozycji jest ponad 40 wysoko wykwalifikowanych spawaczy. Połowa z nich ma umiejętności, doświadczenie oraz uprawnienia do spawania blach aluminiowych i materiałów nieżelaznych.

 

Ze względu na krótkie serie produkcyjne i złożoność konstrukcji spawanych dysponujemy rastrowymi stołami spawalniczymi.