O nas 

Zakład III rozpoczął działalność w branży motoryzacyjnej w roku 1958. Zajmuje powierzchnię prawie 115 000 m2 na obszarze zabudowy przemysłowej na terenie Siedlec, z czego ponad 38 000 m2 stanowią hale produkcyjne, budynki pomocnicze i magazyny.

 

BOZAMET Sp. z o.o. oznacza najwyższą jakość, najwyższy stopień wydajności i najlepszą obsługę. Nasz sukces potwierdza, że nasze metody działania są właściwe. W elastyczny sposób dostosowujemy się do nowych wyzwań i wysokich wymagań sektoru motoryzacyjnego. Czołowi producenci samochodów zaufali produktom i usługom Bozametu Wynika to z sukcesu naszych indywidualnych rozwiązań oraz zdolności do innowacji.

 

Bozamet rozwija nie tylko produkty o lekkiej konstrukcji dla różnych zastosowań w przemyśle motoryzacyjnym, ale również opiera się na wzmocnieniu swoich kompetencji w zakresie rozwoju procesów, technologii produkcji i materiałów.

 

Firma zapewnia kompleksową obsługę zleceń dla przemysłu samochodowego od wykonawstwa prototypów, projektowania i wykonywania narzędzi oraz oprzyrządowania po produkcję seryjną.