Akcesoria do plandek 

Najwyższą wartością firmy Bozamet jest klient. To on jest naszym pracodawcą. Dlatego też w swojej pracy od 1989 roku nieustannie doskonalimy procesy produkcyjne, zapeniamy wysokie standardy jakościowe, podnosimy kwalifikacje kadry, zwiększamy efektywność naszych działań, aby finalny odbiorca otrzymał funkcjonalny i trwały produkt, zgodny z wszelkimi normami bezpieczeństwa i atrakcyjny cenowo.

 

 

Nie stoimy w miejscu, świat się zmienia, a my razem z nim. Stale poszukujemy inspiracji, tworzymy nowe rozwiązania, patrzymy w przyszłość i wyprzedzamy oczekiwania klientów.

 

 

Wciąż poszerzamy ofertę o innowacyjne wyroby a do ich produkcji wykorzystujemy najnowsze technologie. Nie boimy się wyzwań i nie ograniczamy do standardowych rozwiązań. Wspólnie z klientami tworzymy produkty – także na ich indywidualne potrzeby.

 

Dzięki takiej postawie dziś Bozamet jest czołowym europejskim producentem okuć do plandek, nasze produkty stosowane są w ponad 30 krajach europejskich. Firma posiada jedną z najszerszych ofert z zakresu akcesoria do plandek.    

 

Dziękujemy tym wszystkim którzy współpracują z nami już od ponad 25 lat i zapraszamy do współpracy tych, którzy chcą tworzyć z nami przyszłość.

 

 

Nasz zespół jest do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do współpracy!